Корзина
237 отзывов
Возможны скидки до 20% при заказе оптом!Купить со скидкой
+38(050) 843-918-8
+380966296212
УкраинаХарьковская областьХарьковг. Харьков, Книжный рынок "Райский уголок" верхний ярус 1-й ряд 2 место
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Книгован - магазин для учителей, воспитателей и родителей

Дипломи для дитячого садка i початкової школи

Дипломи для дитячого садка i початкової школи

Стаття розповідає про цілі і наслідки вручення дипломів для випускників дитячого садка або початкової школи. Як можна відзначити малюка на випускному у дитячому садку або початкової школi.

Наближається час, коли маленькі вихованці дитячих садків і початкової школи будуть з гордістю шикуватися в чергу за дипломами, а мами зі сльозами на очах стануть фотографувати малюків. При цьому багато батьків задаються питанням, чи дійсно потрібна така урочистість, всі ці стрічки, медалі, дипломи випускника дитячого садка і 4 класу?

Кожен залучений батько зазначає досягнення свого чада: походом в розважальний центр, купівлею солодощів або іграшки, яку малюк давно просив. Безумовно, визнання від найближчих людей дуже важливо. Але не менш важлива оцінка в значущу для дитини соціальному оточенні - серед вихователів, вчителів, друзів і шкільних товаришів. Будь-яке досягнення, нехай і незначне, варто святкувати і відзначати врученням дипломів. Адже кожна маленька перемога породжує великі успіхи.

Дипломи випускника для малюків - атрибути успіху

Винагорода дипломами за добре виконану роботу допомагає прищепити в ранньому віці правильну мотивацію до успіху, навчальної та трудової діяльності. Але ще один важливий аспект випускних свят - навчити дитину радіти чужим успіхам. Це серйозний життєвий урок, який діти повинні пройти якомога раніше. І випускний в дитячому саду або початковій школі стане для цього відмінним приводом.

Згадайте власне дитинство, коли похвальні грамоти вручали тільки відмінникам, а решта почувалися ображеними. Для малюків природно ревнувати до успіхів інших. Але всі діти різні і будь-яка дитина талановита по-своєму. Варто відзначити індивідуальні особливості та досягнення кожного випускника.

Якщо малюк не досяг тих вершин у навчанні, які підкорили інші, йому буде легше радіти чужим досягненням, коли він усвідомлює власні успіхи. Так він вчиться приймати себе, цінувати і розвивати свої сильні сторони, не зациклюючись на невдачах в тих областях, де інші діти сильніше.

Які досягнення можна відзначити

Вручити грамоти чи медалi випускнику дитсадка можна за успіхи в певному виді діяльності. За серйозне досягнення: кращий читець віршів, найсильніший математик, кращий знавець живої природи. Або штучно номінації: найшвидший поїдач супу, найспритніший збирач Lego і т.д.

Дипломи та грамоти для випускників початкової школи можуть відзначати не тільки навчальні успіхи. З їх допомогою варто подякувати школярів за демонстрацію ними важливих моральних цінностей: вміння взяти на себе відповідальність, надихнути команду, поважати інших, допомагати слабким.

Урочисте вручення дипломів з посмішками й оплесками залу допоможуть кожній дитині відчути свою хвилину слави, усвідомити, що він є частиною успішного колективу і отримує визнання не тільки однолітків, але і дорослих людей. Це позитивно впливає на самооцінку і успішну кар'єру в майбутньому. Також диплом випускника - це нематеріальна мотивація, яка показує, що не тільки грошова винагорода (або його еквівалент у вигляді подарунків) має значення.

У книжковому інтернет-магазині Книгован можна купити дитячі медалі та грамоти, дипломи для випускників початкової школи і дитячого садка. Це дасть можливість відзначити кілька різнопланових досягнень кожної дитини, а також заощадити час для більш детального опрацювання святкового заходу.

Другие новости